Lalique Encre Noire żel pod prysznic dla mężczyzn 150 ml - dekantyperfum.pl
  • Nowy

Lalique Encre Noire żel pod prysznic dla mężczyzn 150 ml

Indeks: 226

27,00 zł
Netto

Rabaty ilościowe

Ilość (ml) Rabat Oszczędzasz
5 5% Do 6,75 zł
10 10% Do 27,00 zł
15 15% Do 60,75 zł
20 20% Do 108,00 zł
Ilość (ml)
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Polityka bezpieczeństwa Polityka bezpieczeństwa
  • Zasady dostawy Zasady dostawy
  • Zasady zwrotu Zasady zwrotu

Linia: męska

Pojemność: 150 ml

Perfumowany żel pod prysznic z linii zapachowej Lalique Encre Noire.

Dodatkowe informacje: bez parabenów.
- Dekant (odlewka) perfum to ręcznie przelane kilka lub kilkanaście mililitrów perfum z oryginalnego flakonu do mniejszej czystej buteleczki z atomizerem, posiadająca naklejkę opisującą zawartość.

- Oferowane przez nas dekanty są wykonywane ręcznie, odmierzane strzykawką, zawsze z oryginalnego flakonu wybranych perfum, nie różnią się niczym od tych oferowanych w sklepach stacjonarnych, gwarantujemy oryginalność. Dekanty dostarczamy Państwu w nigdy nie używanych wcześniej, solidnych buteleczkach z grubego szkła (które jest wytrzymałe na uszkodzenia) lub w formie plastikowych próbek (tylko pojemności do 5 ml) z etykietką opisującą szczegółowo zawartość. Wszystkie odlewki posiadają atomizery, które gwarantują przyjemne użytkowanie zakupionych perfum. Oferowane zapachy są świeże, odpowiednio przechowywane, nigdy zwietrzałe czy rozcieńczane. Flakony do sporządzania dekantów są naszą własnością, kupujemy je tylko w legalnych sklepach i hurtowniach na terenie Polski.

- Zamówione przez Państwa dekanty sporządzamy po wpłynięciu zamówienia i po jego opłaceniu. Gwarantuje to, że oferowany dekant zawsze jest świeży. Wszystkie oferowane zapachy są fizycznie w naszym posiadaniu, są dostępne od ręki, nie trzeba czekać na dostawę z "magazynu centralnego", co przyspiesza realizację zamówień.

- Dokładamy wszelkiej staranności opisując oferowane produkty, szczególnie jeśli chodzi o wersje vintage czy przedreformulacyjne. Sprzedajemy dokładnie to co w opisie. Jeśli nie ma informacji, że w ofercie jest starszy rocznik, należy to rozumieć iż oferowana jest wersja najnowsza (roczniki 2016-18).

- Do każdego zamówienia dołączamy paragon fiskalny.

- Do zamówień na kwotę minimum 75 zł (bez kosztów przesyłki) dołączamy próbkę perfum gratis, zwykle losowo wybranego zapachu spoza bazy oferowanych przez nas zapachów.

226
2 Przedmioty

9 innych produktów w tej samej kategorii: