Witamy w sklepie internetowym dekantyperfum.pl
W naszej ofercie znajdą Państwo próbki, dekanty i flakony oryginalnych perfum wielu marek, zarówno mainstreamowych, jak i niszowych.
Wśród asortymentu posiadamy wiele unikatów i zapachów wycofanych z produkcji i tzw. wersji vintage.
Dokładamy starań aby baza produktów była ciągle powiększana.

Dekant (odlewka) perfum to ręcznie przelane kilka lub kilkanaście mililitrów perfum z oryginalnego flakonu do mniejszej czystej buteleczki z atomizerem, posiadającej naklejkę opisującą zawartość. Dekanty idealnie nadają się do poznawania i testowania nowych zapachów, a dzięki ich małym rozmiarom zawsze możemy je zabrać ze sobą i cieszyć się zapachem, wszędzie gdzie chcemy.

Dokonując u nas zakupu mogą Państwo wybrać dowolną pojemność dekantu perfum od 1 do 20 ml.
Oferujemy atrakcyjny system zniżek, od 5 do 20%. Im większą pojemność pojedynczego dekantu wybiorą Państwo, tym rabat procentowy będzie wyższy. Rabat liczony jest od ceny wyjściowej za 1 ml danego zapachu i nalicza się automatycznie, nie są potrzebne kody rabatowe.

Kolejną zaletą tego rozwiązania jest cena, koszt dekantu jest dużo niższy niż całego flakonu, a dzięki temu możemy sobie pozwolić na zakup kilku lub kilkunastu dekantów w cenie flakonu. To pozwala przetestować na własnej skórze wiele nowych perfum w domowym zaciszu lub w dowolnym innym miejscu i zdecydować czy kupimy pełnowymiarowy flakon, nie narażając się na nietrafiony zakup co za tym idzie stratę pieniędzy.

Nasze dekanty są wykonywane ręcznie, odmierzane strzykawką, zawsze z oryginalnego flakonu wybranych perfum, nie różnią się niczym od tych oferowanych w sklepach stacjonarnych, gwarantujemy oryginalność. Odlewki dostarczamy Państwu w nigdy nie używanych wcześniej, solidnych buteleczkach z grubego szkła (które jest wytrzymałe na uszkodzenia) lub w formie plastikowych próbek (tylko pojemności 1-5 ml) z etykietką opisującą szczegółowo zawartość. Wszystkie odlewki posiadają atomizery, które gwarantują przyjemne użytkowanie zakupionych perfum. Oferowane zapachy są świeże, odpowiednio przechowywane, nigdy zwietrzałe czy rozcieńczane. Flakony do sporządzania dekantów są naszą własnością, kupujemy je tylko w legalnych sklepach na terenie Polski.

Wszystkie oferowane próbki i dekanty są fizycznie w naszym posiadaniu, są dostępne od ręki, nie trzeba czekać na dostawę z "magazynu centralnego", co przyspiesza realizację zamówień.

Nasza oferta oprócz dekantów i próbek, obejmuje również pełnowymiarowe flakony, zarówno w formie testerów jak i produktów.


Real Scent
Krzysztof Kozak
ul. Lipowa 4/26
24-300 Opole Lubelskie
NIP: 717 165 73 31
REGON: 380 294 257