Odlewki i próbki perfum Abercrombie & Fitch

Marka Abercrombie & Fitch powstała w 1892 roku w Nowym Jorku, założycielami byli David Abercrombie i znany prawnik, Ezra Fitch. Największą popularnością może cieszyć się za oceanem, gdzie zyskała status giganta odzieżowego. Amerykanie swoje produkty kierują głównie do młodych, dynamicznych i atrakcyjnych fizycznie osób, które cenią sobie wysoką jakość wykonania.
A&F perfumy do swojego asortymentu wprowadził niedawno, w 1997 roku. Perfumy giganta z Manhattanu, podobnie jak odzież, były skierowane głównie do młodego wiekiem i duchem odbiorcy, chcącego wyróżnić się z tłumu, odważnego, aktywnego.
Abercrombie & Fitch szczególnie zyskał uznanie wielbicieli perfum, dzięki jednemu zapachowi, był nim męski Fierce. Ta woda kolońska podbiła serca zarówno mężczyzn jak i kobiet. Jest to świeża kompozycja drzewno-aromatyczna, uważana przez kobiety za bardzo uwodzicielską z nutą nonszalancji. Perfumy Abercrombie & Fitch Fierce cenione są również ze względu na inne walory, takie jak znakomite parametry użytkowe, ich trwałość jest wręcz legendarna, utrzymują się na ciele bardzo długo, przy tym są również dobrze wyczuwalne. Mężczyzna, który używa tych perfum może mieć pewność, że przez cały dzień towarzyszyć dynamiczny, odświeżający, elegancki i wyróżniający z tłumu zapach.
W naszym asortymencie znajdą Państwo perfumy marki Abercrombie & Fitach w formie pełnowymiarowych oryginalnych flakonów, jak i próbek oraz dekantów, które idealnie nadają się do przetestowania zapachu przez zakupem większej pojemności.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oryginalnych perfum.

Jest 5 produktów.

Pokazano 1-5 z 5 pozycji

Aktywne filtry