Odlewki i próbki perfum Amouage

Amouage to ekskluzywna marka perfumeryjna powstała w 1983 roku w Omanie, kiedy to szejk Sayyid Hamed bin Hamood postanowił stworzyć dom perfumeryjny, która byłaby znana nie tylko na Bliskim Wschodzie, ale na całym świecie. I tym samym kultywować arabską sztukę perfumeryjną. W tym celu zaprosił do współpracy legendarnego perfumiarza Guya Roberta, który otrzymał nieograniczony budżet i wolną rękę. Perfumy Amouage znane są ze swojego orientalnego charakteru odwołującego się do kultury Omanu, najwyższej jakości składników i wysokich walorów użytkowych. Perfumy Amouage zamknięte są w pięknych flakonach nawiązujących do kultury Omanu. Kształt flakonów skrywających damskie kompozycje nawiązuje do pałacu Ruwi Mosque w Muskacie, natomiast inspiracją dla męskich flakonów był omański tradycyjny sztylet -  Khanjar.
Życzenie twórcy Amouage się spełniło, marka aktualnie jest jednym z najbardziej cenionych domów perfumeryjnych na świecie. A kompozycje takie jak słodko-balsamiczne Amouage Jubilation XXV Men, orientalno-drzewne Amouage Interlude Man, różane Amouage Lyric Man są potwierdzeniem kunsztu omańskiej marki.
W naszym asortymencie znajdą Państwo perfumy marki Amouage w formie pełnowymiarowych oryginalnych flakonów, jak i próbek oraz dekantów, które idealnie nadają się do przetestowania zapachu przez zakupem większej pojemności.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oryginalnych perfum.

Jest 17 produktów.

Pokazano 1-17 z 17 pozycji

Aktywne filtry