Odlewki i próbki perfum Ariana Grande

Ariana Grande to młoda amerykańska piosenkarka pop i R&B, kompozytorka, aktorka i autorka tekstów piosenek. Filigranowa wokalistka między innymi swoim niepowtarzalnym stylem, pozytywnym nastawieniem, autentycznością, zniewalającym głosem, podejściem do fanów zaskarbiła sobie miłość milionów oddanych sympatyków.
Historia perfum sygnowanych nazwiskiem Ari jest krótka. Ariana Grande pierwsze perfumy wydała w 2015 roku i nazwała je Ari, to jeden z jej pseudonimów.
Perfumy Ariana Grande skierowane są przede wszystkim do młodych, optymistycznych, kochających życie kobiet. Flakony perfum w większości inspirowane były kolejką górską Disneyland, Epcot. Perfumy Ariana Grande można opisać jako super dziewczęce, flirtowne, słodkie, gourmandowe (jadalne), kwiatowo-owocowe. Najczęściej używaną nutą w zapachach gwiazdy są pianki Marshmallow, do których wokalistka ma ogromną słabość.
W naszym asortymencie znajdą Państwo perfumy marki Ariana Grande w formie pełnowymiarowych oryginalnych flakonów, jak i próbek oraz dekantów, które idealnie nadają się do przetestowania zapachu przez zakupem większej pojemności.
Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty oryginalnych perfum.

Jest 7 produktów.

Pokazano 1-7 z 7 pozycji

Aktywne filtry